![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
glennonymous | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|

| 98 | The Godfather (1972) - Sep 21, 2007 |
| 95 | The Last Picture Show (1971) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The War of the Worlds (1953) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | What Dreams May Come (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |