![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
glennsmith | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2011
Location: USA
|

| 90 | Faster (2010) - Feb 21, 2011 |
| 90 | Freakonomics (2010) - Feb 21, 2011 |
| 96 | Dark City (1998) - Jan 09, 2011 |
| 95 | Pi (1998) - Jan 09, 2011 |
| 92 | The Machinist (2004) - Jan 09, 2011 |
| 93 | Memento (2001) - Jan 09, 2011 |
| 93 | A Serious Man (2009) - Jan 09, 2011 |
| 94 | The Man Who Would Be King (1975) - Jan 09, 2011 |
| 48 | Equilibrium (2002) - Jan 09, 2011 |
| 94 | eXistenZ (1999) - Jan 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |