![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gliamo | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2011
Location: USA
|

| 5 | Godzilla (1998) - Nov 28, 2011 |
| 75 | Inception (2010) - Nov 28, 2011 |
| 95 | Straight Time (1978) - Nov 28, 2011 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Nov 28, 2011 |
| 80 | The Man Who Wasn't There (2001) - Nov 28, 2011 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Nov 28, 2011 |
| 95 | Raging Bull (1980) - Nov 28, 2011 |
| 40 | Sin City (2005) - Nov 28, 2011 |
| 60 | Crash (2005) - Nov 28, 2011 |
| 70 | Blood Diamond (2006) - Nov 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |