Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
glm
Cinema Addict - 2015 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
52 All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Feb 09, 2012
Mini-Review: 52.000
51 The Strangers (2008) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 50.500
38 Detention (2010) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 37.750
70 Taps (1981) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 69.875
39 Endless Love (1981) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 39.375
64 Candy (2006) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 63.500
53 Casanova (2005) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 53.000
25 The Order (2003) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 25.250
59 Ned Kelly (2003) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 59.125
53 The Four Feathers (2002) - Feb 06, 2012
Mini-Review: 52.250
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with glm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?