gloam

gloam
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 42% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 19 Sep 2013
30 16% Near Dark (1987) - Rated 19 Sep 2013
55 34% Funny Games (1997) - Rated 19 Sep 2013
65 39% Bottle Rocket (1996) - Rated 19 Sep 2013
60 37% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 19 Sep 2013
45 29% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 19 Sep 2013
35 20% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 19 Sep 2013
35 20% Back to the Future (1985) - Rated 19 Sep 2013
75 44% Easy Rider (1969) - Rated 19 Sep 2013
40 25% Trainspotting (1996) - Rated 19 Sep 2013