globogus

globogus
Movie Buff - 219 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2012
Location: newcastle, nsw, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 85% Happiness (1998) - Rated 08 Jun 2013
90 90% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 08 Jun 2013
99 99% Irreversible (2002) - Rated 08 Jun 2013
80 70% Wall Street (1987) - Rated 07 Jun 2013
90 90% The Mirror (1975) - Rated 07 Jun 2013
80 70% Young Adult (2011) - Rated 07 Jun 2013
66 31% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 07 Jun 2013
52 14% Iron Man 3 (2013) - Rated 07 Jun 2013
85 79% Network (1976) - Rated 07 Jun 2013
85 79% Funny Games (1997) - Rated 07 Jun 2013