Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
glstark
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2008
Location: USA
Recent Rankings
95 Raising Arizona (1987) - Sep 16, 2008
100 Sexy Beast (2000) - Sep 16, 2008
100 Lawrence of Arabia (1962) - Sep 16, 2008
95 The Dark Knight (2008) - Sep 16, 2008
95 Zulu (1964) - Sep 16, 2008
80 Zulu Dawn (1979) - Sep 16, 2008
85 The Mission (1986) - Sep 16, 2008
90 Burn After Reading (2008) - Sep 16, 2008
70 Dogma (1999) - Sep 16, 2008
80 Paths of Glory (1957) - Sep 16, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with glstark. Why not go rank more films, then come back and check it out again?