glz

glz
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2011
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 53% 12 Monkeys (1995) - Rated 01 Nov 2011
78 47% Sleepers (1996) - Rated 01 Nov 2011
68 18% Alexander (2004) - Rated 01 Nov 2011
72 31% Romeo + Juliet (1996) - Rated 01 Nov 2011
65 13% Panic Room (2002) - Rated 01 Nov 2011
88 87% The Mexican (2001) - Rated 27 Oct 2011
83 69% Tropic Thunder (2008) - Rated 27 Oct 2011
76 42% Pleasantville (1998) - Rated 27 Oct 2011
62 11% The Lake House (2006) - Rated 27 Oct 2011
88 87% Babel (2006) - Rated 27 Oct 2011