![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gmamunes | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 80 | Cruel Intentions (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Princess Bride (1987) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Tootsie (1982) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Terminal (2004) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Broadcast News (1987) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Cheaper by the Dozen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Femme Fatale (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |