![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gmelenka | |
![]() |
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|

| 65 | We Were Soldiers (2002) - Aug 20, 2009 |
| 75 | Tropic Thunder (2008) - Aug 20, 2009 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Aug 20, 2009 |
| 90 | In Bruges (2008) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 20, 2009 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Charlie Wilson's War (2007) - Aug 20, 2009 |
| 98 | No Country for Old Men (2007) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Michael Clayton (2007) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Lost in Translation (2003) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |