gmnzby

gmnzby
Movie Buff - 148 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2012
Location: antalya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 70% Her (2013) - Rated 22 Jun 2014
78 23% Tony Manero (2008) - Rated 09 Jun 2014
90 86% 13 Tzameti (2005) - Rated 01 Jun 2014
89 77% Omar (2013) - Rated 01 Jun 2014
79 28% The Square (2013) - Rated 27 May 2014
91 92% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 06 Apr 2014
82 43% American Hustle (2013) - Rated 01 Apr 2014
88 70% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 01 Apr 2014
88 70% Nebraska (2013) - Rated 01 Apr 2014
86 60% The Notebook (2004) - Rated 03 Feb 2014