![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gmurphy44 | |
![]() |
Film Freak - 843 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: Wellington, New Zealand
Age: 34
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
| |

| 34 | 24: Redemption (2008) - Feb 22, 2010 |
| 55 | 2010: The Year We Make Contact (1984) - Feb 22, 2010 |
| 71 | Freaks (1932) - Feb 22, 2010 |
| 65 | It (1990) - Feb 22, 2010 |
| 55 | Run Fatboy Run (2008) - Feb 22, 2010 |
| 60 | The Godfather: Part III (1990) - Feb 22, 2010 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 22, 2010 |
| 35 | Godzilla (1998) - Feb 22, 2010 |
| 34 | Daddy Day Care (2003) - Feb 22, 2010 |
| 55 | Ernest Goes to Jail (1990) - Feb 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |