![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gnuify | |
![]() |
Film Freak - 587 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2010
Location: Aachen, Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | Eastern Promises (2007) - Apr 27, 2010 |
| 90 | Kick-Ass (2010) - Apr 26, 2010 |
| 82 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Mar 25, 2010 |
| 4 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Mar 25, 2010 |
| 84 | Babylon A.D. (2008) - Mar 25, 2010 |
| 89 | The Transporter (2002) - Mar 25, 2010 |
| 50 | Stealth (2005) - Mar 25, 2010 |
| 84 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Mar 25, 2010 |
| 88 | Superman Returns (2006) - Mar 25, 2010 |
| 75 | Wanted (2008) - Mar 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |