Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
goandjacket
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
Location: USA
Recent Rankings
91 T4 Donnie Darko (2001) - Mar 29, 2009
94 T6 Crank (2006) - Mar 29, 2009
97 T8 American History X (1998) - Mar 29, 2009
99 T10 Scarface (1983) - Mar 29, 2009
99 T10 Fight Club (1999) - Mar 29, 2009
89 T1 Miami Vice (2006) - Mar 29, 2009
93 T5 Collateral (2004) - Mar 29, 2009
94 T6 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 29, 2009
90 T2 Cast Away (2000) - Mar 29, 2009
90 T2 Casino (1995) - Mar 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with goandjacket. Why not go rank more films, then come back and check it out again?