![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
goatri | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2006
Location: USA
|

| 85 | Good Bye Lenin! (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 42 | Pride & Prejudice (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Time to Kill (1996) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Son in Law (1993) - Aug 13, 2007 |
| 79 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 94 | Akira Kurosawa's Dreams (1990) - Aug 13, 2007 |
| 46 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 34 | Girl with a Pearl Earring (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |