gobekli

gobekli
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2010
Location: Eskisehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 36% American History X (1998) - Rated 06 Aug 2010
80 36% Asterix and Obelix vs. Caesar (1999) - Rated 06 Aug 2010
70 16% Ghost Rider (2007) - Rated 06 Aug 2010
100 86% Batman Begins (2005) - Rated 06 Aug 2010
100 86% The Matrix (1999) - Rated 06 Aug 2010
80 36% Hancock (2008) - Rated 06 Aug 2010
80 36% Reservoir Dogs (1992) - Rated 06 Aug 2010
100 86% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Aug 2010
90 62% The Legend of Zorro (2005) - Rated 06 Aug 2010
90 62% Catch Me If You Can (2002) - Rated 06 Aug 2010