goblis

goblis
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 37% Speed (1994) - Rated 09 Jan 2008
79 62% A Clockwork Orange (1971) - Rated 09 Jan 2008
69 25% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 09 Jan 2008
69 25% The Blues Brothers (1980) - Rated 09 Jan 2008
71 37% GoldenEye (1995) - Rated 09 Jan 2008
72 40% The Fast and the Furious (2001) - Rated 09 Jan 2008
66 19% Solaris (2002) - Rated 09 Jan 2008
81 70% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Jan 2008
77 55% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 09 Jan 2008
77 55% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 09 Jan 2008