![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gobrien | |
![]() |
Movie Buff - 299 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: Dublin, Ireland
|

| 80 | Casablanca (1942) - Dec 12, 2011 |
| 40 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Dec 12, 2011 |
| 40 | Mystic River (2003) - Dec 12, 2011 |
| 70 | Stir of Echoes (1999) - Dec 12, 2011 |
| 50 | 28 Days Later (2002) - Dec 12, 2011 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Dec 12, 2011 |
| 60 | Zoolander (2001) - Dec 12, 2011 |
| 75 | Evil Dead II (1987) - Dec 12, 2011 |
| 70 | Shaolin Soccer (2001) - Dec 12, 2011 |
| 80 | Cliffhanger (1993) - Dec 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |