Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gokberk
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2009
Location: istanbul, şişli, Turkey
Bio: watcher thinker
Recent Rankings
50 Vanilla Sky (2001) - Jan 24, 2009
60 Barda (2007) - Jan 24, 2009
70 Hostel (2005) - Jan 24, 2009
85 The Jackal (1997) - Jan 24, 2009
90 A Beautiful Mind (2001) - Jan 24, 2009
85 The Butterfly Effect (2004) - Jan 24, 2009
95 Troy (2004) - Jan 24, 2009
90 Saw (2004) - Jan 24, 2009
90 Pan's Labyrinth (2006) - Jan 24, 2009
95 Don Juan DeMarco (1995) - Jan 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gokberk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?