![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gokce2604 | |
![]() |
Movie Buff - 314 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 55 | Finding Nemo (2003) - May 11, 2011 |
| 55 | Psycho (1998) - May 11, 2011 |
| 90 | Dark City (1998) - May 11, 2011 |
| 65 | G.O.R.A. (2004) - May 11, 2011 |
| 65 | Erin Brockovich (2000) - May 11, 2011 |
| 55 | Cars (2006) - May 11, 2011 |
| 65 | Once Upon a Time in America (1984) - May 11, 2011 |
| 65 | Rocky Balboa (2006) - May 11, 2011 |
| 70 | Run Lola Run (1998) - May 11, 2011 |
| 65 | Finding Neverland (2004) - May 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |