![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gokciii | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2009
Location: ankara, Turkey
|

| 100 | (500) Days of Summer (2009) - Oct 10, 2009 |
| 95 | Groundhog Day (1993) - Sep 28, 2009 |
| 70 | Just Like Heaven (2005) - Sep 28, 2009 |
| 81 | Elizabethtown (2005) - Sep 28, 2009 |
| 60 | The Libertine (2004) - Sep 28, 2009 |
| 57 | You, Me and Dupree (2006) - Sep 28, 2009 |
| 76 | Million Dollar Baby (2004) - Sep 28, 2009 |
| 87 | Annie Hall (1977) - Sep 28, 2009 |
| 55 | The Passion of the Christ (2004) - Sep 28, 2009 |
| 97 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |