![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gokhanbilgin | |
![]() |
Movie Buff - 336 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2011
Location: Turkey
|

| 80 | Shanghai (2010) - Mar 11, 2011 |
| 60 | Life as We Know It (2010) - Mar 09, 2011 |
| 70 | The Tourist (2010) - Mar 09, 2011 |
| 75 | Toy Story 3 (2010) - Mar 06, 2011 |
| 70 | Eyyvah eyvah 2 (2011) - Mar 06, 2011 |
| 75 | The Fighter (2010) - Mar 05, 2011 |
| 75 | Ask Tesadüfleri Sever (2011) - Mar 05, 2011 |
| 80 | The King's Speech (2010) - Feb 28, 2011 |
| 75 | 127 Hours (2010) - Feb 27, 2011 |
| 75 | Black Swan (2010) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |