![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gokuessj | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2006
Location: Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Fifth Element (1997) - Aug 13, 2007 |
| 94 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Trek: Insurrection (1998) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Planet of the Apes (2001) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Truman Show (1998) - Aug 13, 2007 |
| 67 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Legend of 1900 (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Hearts in Atlantis (2001) - Aug 13, 2007 |
| 61 | Raging Bull (1980) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |