![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
goldsoundz | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2010
Location: USA
|

| 70 | 127 Hours (2010) - Mar 07, 2012 |
| 74 | Cape Fear (1962) - Mar 04, 2011 |
| 55 | Mrs. Doubtfire (1993) - Feb 28, 2011 |
| 72 | Manhattan (1979) - Feb 28, 2011 |
| 68 | There's Something About Mary (1998) - Feb 28, 2011 |
| 74 | This Is Spinal Tap (1984) - Feb 28, 2011 |
| 67 | Red Eye (2005) - Feb 28, 2011 |
| 62 | Kingdom of Heaven (2005) - Feb 28, 2011 |
| 74 | The Wizard of Oz (1939) - Feb 28, 2011 |
| 69 | The Green Mile (1999) - Feb 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |