![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gooDoctor | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2011
Location: Romania
|

| 95 | Stalker (1979) - Sep 19, 2011 |
| 83 | Red (2010) - Sep 18, 2011 |
| 78 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Sep 18, 2011 |
| 84 | The Apartment (1960) - Sep 18, 2011 |
| 77 | Apocalypto (2006) - Sep 18, 2011 |
| 81 | The 13th Warrior (1999) - Sep 18, 2011 |
| 79 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Sep 18, 2011 |
| 60 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Sep 18, 2011 |
| 77 | Corpse Bride (2005) - Sep 18, 2011 |
| 78 | Hellboy (2004) - Sep 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |