![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
goofiest | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | Liar Liar (1997) - Aug 27, 2009 |
| 87 | Spy Game (2001) - Aug 27, 2009 |
| 80 | The Godfather: Part III (1990) - Aug 27, 2009 |
| 85 | The Usual Suspects (1995) - Aug 27, 2009 |
| 69 | Mighty Aphrodite (1995) - Aug 27, 2009 |
| 70 | Ray (2004) - Aug 27, 2009 |
| 96 | Down with Love (2003) - Aug 27, 2009 |
| 95 | (500) Days of Summer (2009) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Road to Perdition (2002) - Aug 27, 2009 |
| 76 | 12 Monkeys (1995) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |