![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
goran | |
![]() |
Cinema Addict - 1969 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 42 | A Wedding (1978) - Nov 28, 2008 |
| 88 | Husbands and Wives (1992) - Nov 28, 2008 |
| 67 | Small Change (1976) - Nov 24, 2008 |
| 88 | Fingers (1978) - Nov 03, 2008 |
| 87 | The Sentinel (1992) - Nov 01, 2008 |
| 69 | Edward II (1991) - Nov 01, 2008 |
| 48 | The Visitor (2008) - Oct 23, 2008 |
| 52 | Stellet licht (2007) - Oct 23, 2008 |
| 94 | Another Woman (1988) - Oct 23, 2008 |
| 80 | Happy-Go-Lucky (2008) - Oct 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |