Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gorby
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Sweden
Recent Rankings
75 Eagle Eye (2008) - Sep 18, 2010
75 King Kong (2005) - Sep 18, 2010
75 The Wrestler (2008) - Sep 18, 2010
60 Law Abiding Citizen (2009) - Sep 18, 2010
80 Drag Me to Hell (2009) - Sep 18, 2010
80 Kingdom of Heaven (2005) - Sep 18, 2010
80 The Man from Earth (2007) - Sep 18, 2010
80 The Book of Eli (2010) - Sep 18, 2010
85 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Sep 18, 2010
80 District 9 (2009) - Sep 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gorby. Why not go rank more films, then come back and check it out again?