gorrki1

gorrki1
Movie Buff - 410 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Ex Machina (2015) - Rated 06 May 2016
80 65% L.A. Confidential (1997) - Rated 15 Aug 2015
80 65% Wild Tales (2014) - Rated 15 Aug 2015
80 65% Moon (2009) - Rated 15 Aug 2015
90 87% Mr. Nobody (2009) - Rated 11 Apr 2015
70 38% The Interpreter (2005) - Rated 24 Mar 2015
60 15% Paycheck (2003) - Rated 24 Mar 2015
60 15% Coach Carter (2005) - Rated 24 Mar 2015
60 15% Taken 2 (2012) - Rated 24 Mar 2015
80 65% Children of Men (2006) - Rated 24 Mar 2015