Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gove_r26
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2010
Location: USA
Recent Rankings
92 Basic Instinct (1992) - Dec 27, 2010
90 127 Hours (2010) - Dec 27, 2010
80 Morning Glory (2010) - Dec 27, 2010
80 Dorian Gray (2009) - Dec 27, 2010
90 9½ Weeks (1986) - Dec 27, 2010
90 Unfaithful (2002) - Dec 27, 2010
92 300 (2007) - Sep 18, 2010
90 Meet Joe Black (1998) - Sep 18, 2010
85 Sideways (2004) - Sep 18, 2010
85 Finding Neverland (2004) - Sep 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gove_r26. Why not go rank more films, then come back and check it out again?