![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gozerstephan | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 70 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Anastasia (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Barbarian Invasions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Big Kahuna (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Cast Away (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |