![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gphunk9 | |
![]() |
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2011
Location: USA
|

| 0 | Twilight (2008) - Jul 08, 2011 |
| 86 | The Kids Are All Right (2010) - Jul 08, 2011 |
| 90 | Signs (2002) - Jul 08, 2011 |
| 80 | Tombstone (1993) - Jul 08, 2011 |
| 88 | Ratatouille (2007) - Jul 08, 2011 |
| 90 | Step Brothers (2008) - Jul 08, 2011 |
| 89 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 08, 2011 |
| 87 | American History X (1998) - Jul 08, 2011 |
| 86 | Kingpin (1996) - Jul 08, 2011 |
| 88 | Young Frankenstein (1974) - Jul 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |