![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gpsilveira | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Apr 23, 2011
Location: Itatiba, SP, Brazil
|

| 90 | The Lincoln Lawyer (2011) - Apr 02, 2012 |
| 90 | Margin Call (2011) - Apr 02, 2012 |
| 93 | (500) Days of Summer (2009) - Feb 26, 2012 |
| 93 | Confessions (2010) - Feb 26, 2012 |
| 85 | Bunraku (2010) - Jan 29, 2012 |
| 80 | The Matrix (1999) - Dec 03, 2011 |
| 90 | 28 Days (2000) - Dec 03, 2011 |
| 98 | Requiem for a Dream (2000) - Apr 30, 2011 |
| 84 | Fantastic Four (2005) - Apr 23, 2011 |
| 87 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Apr 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |