gqkhn

gqkhn
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: worker

more Recent Ratings

90 78% Monsters, Inc. (2001) - Rated 20 Sep 2015
90 78% Ratatouille (2007) - Rated 20 Sep 2015
95 95% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Sep 2015
85 59% American History X (1998) - Rated 20 Sep 2015
80 39% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 20 Sep 2015
95 95% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 20 Sep 2015
85 59% Iron Man (2008) - Rated 20 Sep 2015
90 78% The Lego Movie (2014) - Rated 20 Sep 2015
90 78% Snatch (2000) - Rated 20 Sep 2015
85 59% V for Vendetta (2006) - Rated 20 Sep 2015