![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grafe | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2006
Location: USA
|

| 70 | Saw II (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Terminator (1984) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Oldboy (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Joint Security Area (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Lady Vengeance (2005) - Aug 13, 2007 |
| 10 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |