![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grammatonitp | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Sum of All Fears (2002) - Nov 19, 2009 |
| 86 | Good Night, and Good Luck (2005) - Nov 19, 2009 |
| 89 | Léon: The Professional (1994) - Nov 19, 2009 |
| 91 | GoldenEye (1995) - Nov 19, 2009 |
| 89 | Munich (2005) - Nov 19, 2009 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Nov 19, 2009 |
| 84 | The Italian Job (2003) - Nov 19, 2009 |
| 93 | Goodfellas (1990) - Nov 19, 2009 |
| 85 | Quantum of Solace (2008) - Nov 19, 2009 |
| 80 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |