![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grandpa | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: May 9, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 22 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007 |
| 33 | Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |