![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
granger | |
![]() |
Movie Buff - 247 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2009
Location: Indiana, USA
|

| 86 | Harold and Maude (1971) - Feb 19, 2012 |
| 70 | Halloween (1978) - Feb 19, 2012 |
| 80 | Ghostbusters (1984) - Feb 19, 2012 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Feb 19, 2012 |
| 71 | The Fly (1986) - Feb 19, 2012 |
| 72 | Fish Tank (2009) - Feb 19, 2012 |
| 74 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Feb 19, 2012 |
| 92 | Fargo (1996) - Feb 19, 2012 |
| 90 | Fantasia (1940) - Feb 19, 2012 |
| 83 | Eraserhead (1977) - Feb 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |