grapeslice

grapeslice
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 07 May 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

17 1% 27 Dresses (2008) - Rated 08 Apr 2008
85 63% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 06 Apr 2008
89 78% Syriana (2005) - Rated 06 Apr 2008
93 87% Michael Clayton (2007) - Rated 06 Apr 2008
77 36% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 06 Apr 2008
96 94% Leatherheads (2008) - Rated 06 Apr 2008
73 26% Funny Games (2008) - Rated 06 Apr 2008
84 59% Rounders (1998) - Rated 06 Apr 2008
88 74% Red Dragon (2002) - Rated 06 Apr 2008
71 22% The Italian Job (2003) - Rated 06 Apr 2008