![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grapeydan | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2010
Location: USA
|

| 85 | Predator (1987) - Jun 23, 2010 |
| 45 | Rushmore (1998) - Jun 23, 2010 |
| 45 | A Scanner Darkly (2006) - Jun 23, 2010 |
| 75 | Mulholland Drive (2001) - Jun 23, 2010 |
| 46 | The Matrix (1999) - Jun 23, 2010 |
| 45 | Live Free or Die Hard (2007) - Jun 23, 2010 |
| 65 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jun 23, 2010 |
| 70 | Pulp Fiction (1994) - Jun 23, 2010 |
| 90 | Aliens (1986) - Jun 23, 2010 |
| 99 | Videodrome (1983) - Jun 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |