Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gravedancer
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2009
Recent Rankings
99 Three Colors: Red (1994) - Jun 01, 2009
91 The King of Comedy (1983) - Jun 01, 2009
92 Up (2009) - Jun 01, 2009
97 Stranger Than Paradise (1984) - Jun 01, 2009
95 Harold and Maude (1971) - Jun 01, 2009
89 Infernal Affairs (2002) - Jun 01, 2009
87 Duck Soup (1933) - Jun 01, 2009
86 Wonder Boys (2000) - Jun 01, 2009
83 Adam's Apples (2005) - Jun 01, 2009
80 Cross of Iron (1977) - Jun 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gravedancer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?