![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
greenberry | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2009
Location: Slovenia
|

| 75 | The Rules of Attraction (2002) - Feb 28, 2009 |
| 80 | Panic Room (2002) - Feb 28, 2009 |
| 80 | The Aviator (2004) - Feb 28, 2009 |
| 50 | 10 Things I Hate About You (1999) - Feb 28, 2009 |
| 35 | The Mighty Ducks (1992) - Feb 28, 2009 |
| 89 | Misery (1990) - Feb 28, 2009 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Feb 28, 2009 |
| 55 | The Mask (1994) - Feb 28, 2009 |
| 45 | Dude, Where's My Car? (2000) - Feb 28, 2009 |
| 40 | Just Married (2003) - Feb 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |