Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
greenfire
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2012
Location: Aachen, Germany
Bio: ACTION !
Recent Rankings
70 Universal Soldier (1992) - Feb 15, 2012
80 Mad Max (1979) - Feb 15, 2012
20 A Clockwork Orange (1971) - Feb 15, 2012
80 Donnie Darko (2001) - Feb 15, 2012
90 Cube (1997) - Feb 15, 2012
80 Waterworld (1995) - Feb 15, 2012
80 War of the Worlds (2005) - Feb 15, 2012
100 Alien (1979) - Feb 15, 2012
70 Delicatessen (1991) - Feb 15, 2012
70 RoboCop 2 (1990) - Feb 15, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with greenfire. Why not go rank more films, then come back and check it out again?