gregory.gutt

gregorygutt
Movie Buff - 286 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2014
Location: Fairfas, VA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% Kon-Tiki (1950) - Rated 18 Apr 2014
87 54% Being John Malkovich (1999) - Rated 15 Apr 2014
95 78% All Quiet on the Western Front (1930) - Rated 15 Apr 2014
75 17% What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 15 Apr 2014
99 86% Unforgiven (1992) - Rated 15 Apr 2014
99 86% L.A. Confidential (1997) - Rated 15 Apr 2014
80 31% Birdman of Alcatraz (1962) - Rated 15 Apr 2014
100 93% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 15 Apr 2014
90 63% Kagemusha (1980) - Rated 15 Apr 2014
80 31% Murder on a Sunday Morning (2001) - Rated 15 Apr 2014