Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gregor.zonta
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2010
Recent Rankings
95 Paid in Full (2002) - Jun 23, 2010
95 Good Will Hunting (1997) - Jun 23, 2010
100 Scarface (1983) - Jun 22, 2010
90 Clerks (1994) - Jun 22, 2010
65 Crank: High Voltage (2009) - Jun 22, 2010
70 Knocked Up (2007) - Jun 22, 2010
70 Big Momma's House (2000) - Jun 22, 2010
10 Wayne's World (1992) - Jun 22, 2010
85 The Truman Show (1998) - Jun 22, 2010
85 Rush Hour (1998) - Jun 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gregor.zonta. Why not go rank more films, then come back and check it out again?