![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gregpitsaris | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 0 | Project: ALF (1996) - Mar 02, 2009 |
| 89 | National Treasure (2004) - Mar 02, 2009 |
| 70 | Hercules (1997) - Mar 02, 2009 |
| 60 | Jingle All the Way (1996) - Mar 02, 2009 |
| 87 | Troy (2004) - Mar 02, 2009 |
| 90 | The Lion King (1994) - Mar 02, 2009 |
| 80 | Scary Movie 2 (2001) - Mar 02, 2009 |
| 85 | Lords of Dogtown (2005) - Mar 02, 2009 |
| 86 | Happy Gilmore (1996) - Mar 02, 2009 |
| 82 | Starsky & Hutch (2004) - Mar 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |