Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gregy55902
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2006
Location: USA
Recent Rankings
100 Andrei Rublev (1966) - Aug 13, 2007
100 Grave of the Fireflies (1988) - Aug 13, 2007
94 Requiem for a Dream (2000) - Aug 13, 2007
100 Das Boot (1981) - Aug 13, 2007
100 Ran (1985) - Aug 13, 2007
95 Solaris (1972) - Aug 13, 2007
96 Metropolis (1927) - Aug 13, 2007
98 Seven Samurai (1954) - Aug 13, 2007
98 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007
83 Kagemusha (1980) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gregy55902. Why not go rank more films, then come back and check it out again?