![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
greppelslet | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Netherlands
|

| 10 | Back to the Future Part III (1990) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Candyman (1992) - Sep 19, 2010 |
| 70 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Chicken Run (2000) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 19, 2010 |
| 10 | Legally Blonde (2001) - Sep 19, 2010 |
| 99 | Finding Nemo (2003) - Sep 19, 2010 |
| 99 | Lord of War (2005) - Sep 19, 2010 |
| 50 | Mission: Impossible (1996) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |