Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
greva
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2008
Location: Greece
Recent Rankings
80 The Science of Sleep (2006) - Jun 27, 2008
75 Eurotrip (2004) - Jun 27, 2008
89 Finding Nemo (2003) - Jun 27, 2008
96 Serenity (2005) - Jun 27, 2008
100 Dogma (1999) - Jun 27, 2008
90 In Bruges (2008) - Jun 27, 2008
78 Duplex (2003) - Jun 27, 2008
96 10 Items or Less (2006) - Jun 27, 2008
96 Office Space (1999) - Jun 27, 2008
40 Shoot 'Em Up (2007) - Jun 27, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with greva. Why not go rank more films, then come back and check it out again?