greywind

greywind
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 27% The Faculty (1998) - Rated 15 Dec 2006
75 40% Grizzly Man (2005) - Rated 15 Dec 2006
82 66% Underworld (2003) - Rated 15 Dec 2006
85 75% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 15 Dec 2006
65 20% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 15 Dec 2006
65 20% Back to the Future Part II (1989) - Rated 15 Dec 2006
10 0% The Bodyguard (1992) - Rated 15 Dec 2006
90 92% Willow (1988) - Rated 15 Dec 2006
82 66% Brotherhood of the Wolf (2001) - Rated 15 Dec 2006
55 12% Rookie of the Year (1993) - Rated 15 Dec 2006